Facebook

SquashYard - výsledky

Výsledky týmů SquashYard

18.9.2017  Nové ligové ročníky rozlosovány

Naše týmy SquashYard A i B se pilně chystají na další ligové ročníky. A tým bude bojovat ve druhé lize s cílem pohybovat se ve klidném středu a případně zamíchat pořadím blízko vrcholu. Posílený B - tým jde do letošního ročníku třetí ligy s jednoznačným cílem postoupit do druhé ligy. To však máme vždy. Tak snad nám to tentokrát vyjde.
Rozlosování naleznete zde: https://www.czechsquash.cz/souteze/. A tým ve druhé lize A, B tým ve třetí lize C. Tak ať nám to vyjde!

30.1.2017  SquashYard Ohradní v uplynulém ligovém kole

Čas letí, a naše domácí áčko i béčko absolvovaly dvě víkendová kola soubojů. Elitní A tým bojující ve druhé lize v sobotu zabral a dovezl si dvě výhry 3:1. Výsledek se Squash Sport Čimice A je však jasnější než odpovídalo dění na kurtu, kdy zápasy byly velmi vyrovnané. Poměrně jednoznačně pak chlapi zvítězili nad Consit Drive. Neděle však přinesla dvě prohry v poměru 1:3 s SK Zvonárna A a s SC Otec - TOPO muži C. Přesto jsou naši hráči na dobré cestě udržet druhou ligu i pro příští sezónu. Podrobné výsledky naleznete na odkazu https://www.czechsquash.cz/liga/2016-2017-2ligaa/vysledky/#vysledky.
B tým si v sobotu přivezl ze Strahovského kopce dvě výhry 3:1 nad domácími borci z Ostrůvku štěstí a  nováčkem z Benešova. Všichni se prezentovali dobrými výkony a potvrdili jsme tak svou příslušnost k silnému středu tabulky. Neděle však tým oslabený o Berryho nezastihla v optimální pohodě a skrz závěje si dojela do dalekého Žďáru nad Sázavou pro dvě těžké porážky 0:4 - s domácím Active Squash club a hostujícím Modrým světem. Tady zase výsledek byl příliš krutý vzhledem k předváděným výkonům. Alespoň máme motivaci v příštích kolech pořádně zabrat a posunout se tabulkou nahoru. Detailní výsledky naleznete na: https://www.czechsquash.cz/liga/2016-2017-3ligac/vysledky/#vysledky

11.12.2016  Další kolo a u obou týmů opět střídavě oblačno

A tým hrající náročnější druhou ligu si z víkendu odnesl jednu výhru a tři prohry. Smolná byla především prohra s SC OTEC - Topo C, kdy dva zápasy skončily 2:3, ale všichni se snaží a čtvrté místo v tabulce je stále na dostřel. Stále je o co hrát. Výsledky týmu A z 3. 12. naleznete zde: http://www.czechsquash.cz/liga/2016-2017-2ligaa/vysledky/?turnier=2167#liga. Výsledky ze 4. 12. pak jsou zde: http://www.czechsquash.cz/liga/2016-2017-2ligaa/vysledky/?turnier=2168#liga

B tým musel zvládnout víkend v oslabení, neboť kapitán Radek Ungr si ve čtvrtek před ligou přivodil zvrtnutí nohy v kině (takže příště má zákaz před ligou vykonávat tak nebezpečné činnosti). Ze soboty jsme si odnesli dvě prohry, byť prohra s Active squash club pouze na míčky ze stavu 2:2 na sety byla lemována několika zajímavostmi. Milan Beránek s o dvacet let mladším a o 15 kilo lehčím soupeřem vedl 2:0 na sety a 10:8, ale nestálo u něho štěstí. Šťastnější Honza Šťastník nakonec s vypětím všech sil zápas otočil a urval tak pro svůj tým výhru. David Svoboda se pral sám se sebou a skóre druhého setu 23:21 vešlo do jeho squashové historie. To ostatně celý tento zápas, protože David poprvé v životě zdolal squashového trenéra a dával nám to všem náležitě najevo. Věříme, že se to promítne do jeho dalších výkonů. Neděle byla opticky těžší, avšak přivezli jsme jednu nečekanou výhru, byť na míčky s domácím Hector Squash C. David Svoboda potvrdil získané sebevědomí a přinesl jednu výhru, druhou přidal Milan Beránek. Důležité vyhrané sety přidali se svojí typicky nečitelnou hrou Aleš Novák a Slávek Zajkr a výhra byla doma. Ani druhý zápas nebyl jednoznačně prohraný, avšak Slávek nebyl schopen dostatečně reagovat na změnu hry soupeře a Alešovi Koudelkovi začaly najednou míčky chodit tak, jak měly a otočil nepříznivě se pro něho vyvíjející zápas. Musím ale opakovat, že útočíme ze zadních pozic a jaro je pro nás výzvou. Na pátou příčku to nemáme daleko. Výsledky týmu B z 3. 12.: http://www.czechsquash.cz/liga/2016-2017-3ligac/vysledky/?turnier=2231#liga. A boje ze 4. 12.  naleznete zde: http://www.czechsquash.cz/liga/2016-2017-3ligac/vysledky/?turnier=2232#liga

23.10.2016  První ligový víkend - týmy SquashYard A i B hlásí střídavě oblačno

Dlouho očekávaný start nových ligových soutěží je tu. Musíme konstatovat, že se nám start úplně nepovedl, ale jak říká Aleš Novák: My jdeme ze zadních pozic jako Váňa na Velké pardubické.

Tým A odehrál víkend ve stejném složení: Kamil Staněk - Filip Hurta - Jakub Štiller - Michal Horáček. V sobotu zvítězil při remíze na zápasy díky jednomu vyhranému setu navíc s SC Otec TOPO muži C a prohrál s SK Zvonárna A České Budějovice 1:3, v neděli doma nejprve prohrál se SQUASHEXPERT.cz B Haštal 0:4, aby si nakonec spravil chuť se SQUASHSPORT Čimice A a přeci jen si připsal výhru 3:1. V šestičlenné skupině zatím figuruje SquashYard A na páté příčce, ovšem rozestupy jsou velice těsné.
Detailní výsledky a tabulku skupiny týmu A najdete na: http://www.czechsquash.cz/liga/2016-2017-2ligaa

B tým zahajoval sezónu na domácích kurtech a připsal si výsledky jako noc a den. Čtveřice Milan Beránek - Radek Ungr - Bohuslav Zajkr - David Svoboda padla s Ostrůvkem štěstí 0:4, aby naopak stejným poměrem zdolala nováčka v klubových soutěžích SK Squash Benešov.  Gratulujeme Davidu Svobodovi k prvnímu ligovému utkání, které zvládnul vítězně, aby však poté zjistil, že zápasy v týmových soutěžích bývají někdy náročnější než na turnajích. V neděli na třetí pozici nahradil Slávka Zajkra Aleš Novák a obdobně jako tým A jsme slavili jednu těsnou výhru - tentokrát o tři míčky (!) - 2:2 s SK Zvonárna B a přivezli jsme si prohru 1:3 s Muži SK US Cibulka A3.
Detailní výsledky a tabulku skupiny týmu B najdete na: http://www.czechsquash.cz/liga/2016-2017-3ligac

Máme co zlepšovat - přichází spousta nových hráčů, všichni trénují a každý pokles formy je hned znát. Ale jak jsme již psali, jdeme ze zadních pozic a příště se budeme rvát o každý set.

13.10.2016  Nová ligová sezóna začíná

O víkendu 22. - 23. 10. 2016 začíná nová ligová sezóna. Sestavy našich týmů se téměř nezměnily, jen máme více zkušeností.

A tým SquashYard se vrátil do druhé ligy a ve skupině A ji čeká sestava: SK Zvonárna A, SQUASH SPORT Čimice A, Consit Drive, SC OTEC - TOPO muži C a SQUASHEXPERT.CZ B Haštal.

B tým pokračuje ve třetí lize a ve skupině C ji čeká dokonce osm soupeřů: SK Zvonárna B, Active squash club, SK SQUASH Benešov, SQUASH SPORT ČIMICE B, Hector Squash C, Muži SK US Cibulka A3, SQUASH MODRÝ SVĚT Q a Ostrůvek štěstí.

22.10. Hraje tým A od 10:00 na Haštali s kluby SC Otec TOPO muži C a poté s SK Zvonárna A. 23.10. můžete přijít zafandit na domácí kurty na Ohradní, kde od 10:00 bojujeme o body s SQUASHEXPERT.CZ B Haštal a poté se SQUASH SPORT ČIMICE A.

B tým najdete v sobotu 22.10. na domácích kurtech, kde od 12:00 hostíme SK SQUASH Benešov a Ostrůvek štěstí. V neděli vyráží tým B na Cibulka. Zde se střetneme s domácím týmem Muži SK US Cibulka A3 a s SK Zvonárna B.

Držte nám palce. Budeme za SquashYard Ohradní bojovat jako lvi. Termínovou listinu naleznete na http://www.czechsquash.cz/souteze/ stejně jako výsledky a průběžné tabulky.

21.12.2015  Vánoční turnaj a déčko na Ohradní

V neděli 20.12 se na squash Ohradní uskutečnil již tradiční Slávkův vánoční turnaj za účasti 25 hráčů.Kvalita turnaje byla tradičně velmi vysoká a tak byla k vidění napínavá utkání, která rozhodovali opravdu maličkosti.Pořadí na stupních byla následující.
1.Kozák
2.Uhlíř
3.Pavlů
4.Beránek
Všichni hráči našeho oddílu podali super výkony a v nabité konkurenci se neztratili.
Děkujeme S.Zajkrovi za organizaci a ceny v turnaji, A.Novákovi za super občerstvení a squash Ohradní za služby.
Squash Ohradní pořádá od nového roku turnaje kategorie D.
První turnaj se uskuteční 26.1.2016 na squash Ohradní od 17:30.
Berry

18.11.2015  Nová ligová sezóna začala

Sestava B týmu na letošní sezónu
Milan Tecl
Radek Ungr
Milan Beránek
Aleš Novák
Slávek Zajkr
Radim Dvořák
David Brůha
Jakub Kohoutek
Soupiska je opět nabitá a kvalitní, tak snad to zúročíme i na kurtech.
První kolo jsme hráli venku, v Příbrami a na Hectoru Praha. Bohužel jsme se nepotkali s dobrou formou a ze čtyř utkání vezeme pouze dvě výhry 2:2 za lepší počet setů. Letos máme za cíl, jako loni, být nejhůře třetí, a tak máme v prosincovém kole co napravovat.
Tréninky jsme přesunuli na úterý od 16:30 a musím poděkovat za velmi dobrou docházku.
Páteční turnaje jsou pravidelně a většina z nás je v hojném míře absolovuje.
Po dohodě s prezidentem klubu p.Daníčkem začne SQUASH OHRADNÍ pořádat turnaje kategorie D, a to každý měsíc jednou. Info bude na webu Squash Ohradní.
Milan

11.7.2015  Příprava na sezónu 2015/2016

Sezóna 2015 je u konce, ale příprava na novou už začala. Budování týmu je v plném proudu a naše soupiska bude opět nabitá. Pravidelné středeční tréninky jsou celé léto vždy ve středu od 16 h. Páteční večerní turnaje jsou také bez přestávky. Chystá se další přáteláček se squash Chrpa a máme jim co vracet za první zápas, kdy nás spláchli 14:6. Také se bude připravovat velký turnaj na srpen a pro zpestření chceme se Slávkem udělat turnaj ve čtyřhře.

Milan

4.10.2012  Nová ligová sezóna - co nás čeká ve 3. lize

Náš B tým byl nalosován do 7členné skupiny, odehraje tedy 12 zápasů. 11.11.2012 a 21.4.2013 máme volno. 16.2.2012 hrajeme na domácích kurtech společně s A týmem.

Postupové ambice v tomto roce nemáme. Půjde především o získání nových zkušeností pro hráče, kteří zatím ligu nehráli. Cílem je neskončit na posledních dvou místech.

Hráči týmu B:
- Martin Daníček
- Radim Dvořák (kapitán, možnost nastoupit i ve 2. lize)
- Andrej Jeleník
- Ondřej Skybský (možnost nastoupit i ve 2. lize)
- Kamil Staněk (možnost nastoupit i ve 2. lize)
- Radek Ungr
- Jakub Zahradník (možnost nastoupit i ve 2. lize)

Příloha: muzi_3_liga_kalendar_2012_2013.pdf

4.10.2012  Nová ligová sezóna - co nás čeká ve 2. lize

Skupina má plný počet 9 družstev, což znamená, že se hraje plný počet 16 zápasů a není žádný volný den. Podrobný rozpis je v příloze. Cílem našeho družstva je udržení ve 2. lize a získání dalších zkušeností.

Kmenoví hráči týmu A:
- David Cakl
- Filip Hurta (kapitán)
- Jakub Štiller
- Tomáš Fecák (má možnost nastoupit i ve 3. lize)

Aktuální žebříčkové postavení našich hráčů z 1.10.2012:
- Jakub Štiller 78
- Filip Hurta 141
- Tomáš Fecák 182
- Jakub Zahradník 194
- Radim Dvořák 196
- David Cakl 407


Příloha: muzi_2_liga_kalendar_2012_2013.pdf

24.6.2012  Výsledky turnaje k oslavě postupu do 2. ligy konaného v sobotu 23.6.2012

1. Václav Uhlíř
2. Ondřej Skybský
3. Filip Hurta
4. David Cakl
5. Radim Dvořák
6. Michal Tůma
7. Stanislav Gibson
8. Boris Lupták
9. Martin Daníček

Láhev rumu Barceló za první místo byla po turnaji po zásluze ztrestána prvními pěti hráči, spolu s částí láhve vodky Nemiroff za druhé místo a mnoha pivy.

23.4.2012  POSTUPUJEME DO 2. LIGY!!!

Naši borci s přehledem zvládli oba poslední zápasy a výsledkem je splnění cíle, vytyčeného na začátku sezóny - postup do 2. ligy. Svého konkurenta Butovice porazili v posledním utkání jednoznačně 4:0.

SQUASHYARD - CHRPA SMASHERS 3:1
-------------------------------
Jakub Štiller [95] - Radek Opat [244] 3:0 (4,6,3)
Filip Hurta [176] - Aleš Krafek [393] 3:0 (1,7,1)
Tomáš Fecák [307] - Přemek Dušek [441, B19 23] 0:3 (-5,-7,-7)
David Cakl [550] - Radko Mach [492] 3:1 (-8,6,6,4)

SQUASHYARD - CVS NOVÉ BUTOVICE 4:0
----------------------------------
Jakub Štiller - Robert Bárta [206] 3:0 (6,1,9)
Filip Hurta - Petr Skoumal [není] 3:0 (0,0,0)
Tomáš Fecák - Petr Fiala [není] 3:0 (3,2,5)
David Cakl - Tomáš Mašek [není] 3:2 (-9,3,-11,9,9)

24.2.2012  Pořadí po 6. kole

I po 6. kole jsme stále na prvním místě bez jediného prohraného utkání. Druhé Butovice ovšem mají zápas k dobru a mohou nás při výhře 4:0 dohnat. Rozhodující bude tedy zřejmě závěrečný zápas s nimi, který se hraje 22.4.
Příloha: Squash_6-kolo.png

31.1.2012  6. kolo

29.1. jsme na domácích kurtech hostili tým VŠ ligy. Tentokrát naši borci neponechali nic náhodě a zvítězili nejvyšším možným rozdílem. V závorce je žebříčkové pořadí hráčů.

SquashYard - SC VŠ LIGA PRAGUE TEAM 4:0
---------------------------------------
Jakub Štiller [99] - Petr Vosátka [180] 3:0
Filip Hurta [163] - Filip Svoboda [276] 3:0
Ondřej Skybský [318] - Jan Kučera [321] 3:1
Kamil Staněk [není] - Václav Kubát [387] 3:0

Příloha: SquashYard_VS liga_2012-01-29.pdf

29.1.2012  5. kolo

28.1. se hrálo na Hamru opakování podzimního zápasu s domácím týmem Sledge Hamr a SC Squashpoint Mueller Juniors. Rozlosování bylo trochu divné, když i na podzim jsme hráli ve stejném složení na Hamru, ale našim hráčům to nevadilo, zázemí i kurty jsou na Hamru kvalitní.

Domácí nasadili slabší sestavu - Robert Michalec je v 8. skupině amatérské ligy na Hamru, Vít Novák v 16., Jan Roháč v 17. a Jan Svoboda v 5. Junioři nasadili na jedničku seniora Josefa Fantu a na trojku Jana Čecha, který také není moc junior. Náš tým sehrál ve středu na tréninku kvalifikační turnaj, který překvapivě vyhrál raketlonista Kamil Staněk a stal se tak významnou posilou pro ligové zápasy.

Oba zápasy jsme vyhráli a udrželi si tak postupové šance. V hranaté závorce je pořadí na žebříčku ČASQ.

SquashYard - Sledge Hamr 4:0
----------------------------
Jakub Štiller [99] - Robert Michalec 3:2 [148] (7,5,-11,-8,2)
Filip Hurta [163] - Vít Novák 3:0 [375] (5,8,5)
Ondřej Skybský [318] - Jan Roháč 3:1 [380] (8,-9,8,5)
Kamil Staněk [není] - Jan Svoboda 3:0 [není] (3,7,3)

SquashYard - SC Squashpoint Mueller Juniors 2:2, na sety 10:6
-------------------------------------------------------------
Jakub Štiller - Josef Fanta [128] 2:3 (6,-8,-9,2,-6)
Filip Hurta - Jakub Vaněk 2:3 [152] (-9,8,8,-9,-6)
Ondřej Skybský - Jan Čech 3:0 [208] (6,9,9)
Kamil Staněk - Adam Urban 3:0 [229] (6,8,6)

Příloha: 2012-01-28_zapas.pdf

25.11.2011  Oficiálně potvrzeno - jsme podzimními lídry skupiny!

Slovy kapitána Filipa Hurty: "Plyne z toho jediný závěr - zamakat na sobě a v druhé části to všem znovu natřít :-) Děkuji zúčastněným za výkon a uvidíme se na tréninku!"
Příloha: 3liga_MB_1_4_round.pdf

20.11.2011  4. kolo ligy

V neděli 20.11. jsme hráli v Butovicích pouze s domácím týmem, který je složený ze zkušených veteránů. Byl to přímý souboj o první místo ve skupině. Z nasazených hráčů Butovic se zdá, že se jim do druhé ligy moc nechce.

Po velkém boji jsme vyhráli 3:1, čímž jsme si (zatím neoficiálně) o bod udrželi postupové první místo právě před Butovicemi. Přesné výsledky zápasů doplním později. V závorce je žebříčkové postavení hráčů, přičemž někde kolem 400. pozice žebříček ztrácí jakoukoliv vypovídací hodnotu o kvalitě hráče, spíše vypovídá o jeho lenosti hrát turnaje.

SquashYard - CVS Nové Butovice 3:1
----------------------------------
Jakub Štiller (105) - Karel Skoumal (336) 1:3 (10,-3,-5,-6)
Filip Hurta (209) - Vladimír Urbánek (403) 3:2 (9,-9,12,-9,10)
Ondřej Skybský (534) - Petr Fiala (536) 3:0 (6,2,8)
David Cakl (618) - Ivo Trsek (650) 3:2 (6,-10,12,11)

Výsledky zápasů doplněny podle oficiálně zveřejněného zápisu 25.11.

19.11.2011  3. kolo ligy

V sobotu 19.11. jsme hráli doma s týmem Chrpa Smashers. Výsledek byl očekávaný, za hodinu bylo hotovo. Bohužel jsme ztratili jeden zápas, ve kterém musel hrát zraněný Radim, protože ostatní nebyli v Praze a zadarmo se nám body dávat nechtělo. U hráčů je v závorce pozice v žebříčku ČASQ, Jxx je kategorie juniorů do xx let.

Svaz vymyslel podzimní termíny opravdu geniálně, nejdřív na prodloužený víkend se svátkem v pátek 28.10. a teď se čtvrtkem 17.11. Zřejmě mají chlapci v Asii svátky jindy.

SquashYard - Chrpa Smashers 3:1
------------------------------
Jakub Štiller (105) - Radek Opat (259) 3:0 (6,7,7)
Filip Hurta (209) - Radko Mach (674) 3:0 (5,2,3)
Radim Dvořák (340) - Přemysl Dušek (745, J17 8) 0:3 (-10,-5,-9)
David Cakl (618) - Denis Bezemek (není, J19 29) 3:0 (7,8,7)

17.11.2011  Pořadí po dvou kolech

V neúplné tabulce jsme na prvním místě, ovšem druhé Butovice mají zápas k dobru a mohou nás v následujících 2 kolech přeskočit. Velmi důležité tedy bude neztrácet zbytečně body, počítá se každý zápas, viz tabulka.
Příloha: 3liga_MB_1_2_round.pdf

6.11.2011  2. kolo ligy

30.10. jsme hráli pouze jedno utkání na půdě týmu VŠ ligy. Z dřívější zkušenosti jsme měli tendenci tento tým podcenit, což se nám málem nevyplatilo. Letošní tým VŠ ligy je totiž kvalitativně o dost jinde. Místo Radima a Ondry nastoupili Jakub Zahradník a David Cakl, bohužel si vybrali nováčkovskou daň. Nakonec jsme byli rádi za vítězství na sety při stavu 2:2.

SquashYard - SC VŠ LIGA PRAGUE TEAM 2:2, na sety 8:6
----------------------------------------------------
Jakub Štiller - Petr Vosátka 3:0
Filip Hurta - Jan Kučera 3:0
David Cakl - Filip Svoboda 1:3
Jakub Zahradník - Stanislav Popelka 1:3

6.11.2011  1. kolo ligy

29.10. jsme hráli v Záběhlicích na Hamru s místním týmem Sledge Hamr a SC Squashpoint Mueller Juniors. Tým Hamru je složen z hráčů amatérské Hamr ligy, podle skupin lze tedy odhadnout jeho sílu - Tomáš Zach je ve 4., Radek Václavík v 8., Robert Michalec v 9. a Vít Novák ve 20. Z našich hráčů je Filip v 6. a Radim ve 12. Tým SC Squashpoint Mueller Juniors je, jak název napovídá, složen z juniorů, doplněných zkušenými hráči Janem Čechem a Josefem Fantou, který ovšem nenastoupil.

Utkání probíhalo v klidné a přátelské atmosféře, sympatické bylo i občasné okřiknutí vztekajích se juniorů jejich trenérem: "Rozhodčí rozhodl, nediskutuj a hraj."

V utkání s Hamrem Jakub Štiller na jedničce precizní hrou překvapivě porazil favorizovaného Tomáše Zacha. Filip vydřel vítězství s Radkem Václavíkem, k čemuž ho povzbudilo Radimovo pokřikování "3 kousky" a odpočet "3 míčky - 3 kousky, 2 míčky - 3 kousky, 1 míček - 3 kousky". To se bohužel nepodařilo Radimovi s Robertem Michalcem, i přes vypsanou pivní motivaci. Ondra měl celkem snadnou práci.

V utkání s juniory Squashpointu se ukázal rozdíl v mentalitě, když mladíci nebyli na kurtu schopni předvést koncentrovanou a jistou hru. Bod jim zachránil Jan Čech, který porazil vyčerpaného Jakuba, kterému po prvním zápase již chyběly síly.

SquashYard - Sledge Hamr 3:1
----------------------------
Jakub Štiller - Tomáš Zach 3:1 (5,9,-5,7)
Filip Hurta - Radek Václavík 3:2 (6,-4,-8,9,8)
Radim Dvořák - Robert Michalec 2:3 (7,-12,-11,2,-6)
Ondřej Skybský - Vít Novák 3:0 (9,7,4)

SquashYard - SC Squashpoint Mueller Juniors 3:1
-----------------------------------------------
Jakub Štiller - Jan Čech 0:3 (-4,-7,-9)
Filip Hurta - Jakub Vaněk 3:0 (8,1,6)
Radim Dvořák - Adam Slavík 3:0 (8,5,4)
Ondřej Skybský - Martin Schuller 3:0 (3,1,5)

22.9.2011  Rozlosování ročníku 2011-2012

V novém ročníku jsme zařazeni ve skupině B a našimi soupeři jsou:
[název klubu na rozpisu a soupiskách 3. ligy / název klubu v žebříčku ČASQ]
- SC Strahov E / Squashclub Strahov
- CVS Nové Butovice / CVS SQ Club
- Chrpa Smashers / Squash Stará Praha
- SC VŠ LIGA PRAGUE TEAM / Squash club Praha
- SledgeHamr / SK HAMR, o.s.
- SC SQUASHPOINT MUELLER JUNIORS / SC SQUASHPOINT

Hrubým odhadem ze soupisek a žebříčků se musíme opět počítat mezi favority. Mladý tým VŠ ligy bude určitě o dost silnější než dříve. Neznámou je tým Hamru, ale výkonnost jeho hráčů se dá odhadnout z tabulek hamerské squash ligy a určitě není špatná. Silný může být i juniorský tým Squashpointu.

Náš tým se ovšem rozrostl o nové členy a tím je v něm posílena zdravá konkurence. Těšíme se na nový ročník a naše ambice mohou být jen ty nejvyšší!

Více k rozlosování a soupiskám zde: http://www.cz-squash.net/souteze.html

1.5.2011  Konečné pořadí 3. ligy 2010/2011

23.4. jsme hráli na Modrém světě. Hrálo se pouze jedno utkání s domácími. Bohužel byly všechny kurty od 11 hodin rezervované, takže jsme neměli možnost se dobře rozehrát. I přesto jsme si odvezli vítězství.

SquashYard - Squash Modrý svět W 3:1
------------------------------------
Jakub Štiller - Vratislav Morkus 3:0 (6,6,8)
Tomáš Fecák - Filip Kočárek 3:1 (-11,9,5,9)
Filip Hurta - Tomáš Komínek 3:0 (2,12,9)
Radim Dvořák - Ivan Halada 0:3 (-10,-6,-5)

24.4. jsme jeli do Žatce. Kurt jsme měli zamluven od 11 hodin, cestou nás bohužel zastavila spolu s dalšími desítkami řidičů na Karlovarské Policie, která tam napomáhala jakémusi závodu chromých, nemohoucích a paraplegiků přejet silnici. Přes silnici se po jednom plazili předstírajíce běh umírající důchodci, cyklisté tlačící kolo a dokonce i vozíčkáři. V půl 12 jsme konečně dorazili a na rozehrání tedy čas zbyl. Atmosféra byla příjemná, žatecké pivo rovněž. Domácí, kterým už o nic nešlo, nasadili mladé dívčí naděje. V utkání s Teplicemi příkladně zabojoval Tomáš, který v rozhodujícím setu prohrával už 1:5, ale jakmile uslyšel od Radima motivační výkřik "3 kousky", soupeře z kurtu smetl.

SquashYard - Squash club Žatec 4:0
----------------------------------
Jakub Štiller - Marcel Brtek 3:2 (-7,4,4,-11,6)
Tomáš Fecák - Miroslav Blažek 3:0 (4,2,10)
Filip Hurta - Nikola Rosecká 3:0 (3,4,3)
Radim Dvořák - Alena Voříšková 3:0 (4,6,8)

SquashYard - 1. SQ Teplice B 1:3
--------------------------------
Jakub Štiller - Jakub Kareš 0:3 (-10,-8,-7)
Tomáš Fecák - Martin Koša 3:2 (-5,10,-5,8,7)
Filip Hurta - Martin Paroulek 0:3 (-10,-9,-3)
Radim Dvořák - Miroslav Žák 0:3 (-5,-9,-6)

V konečné tabulce jsme podle očekávání udrželi s náskokem druhé místo a Teplice zase s náskokem první, viz příloha. Proti loňské sezóně je náš tým zkušenější a je to vidět i na výsledcích. Příští rok hodláme opět bojovat o postup.

POKUD BY SE K NAŠEMU TÝMU CHTĚL NĚKDO PŘIDAT, BUDE VÍTÁN! Tréninky jsou ve středu od 21:00 do 23:00 na Ohradní.

Příloha: 3_liga_C_m_1_8_round.pdf

24.2.2011  Pořadí po 6. kole

Jsme stále na druhém místě se ztrátou 5 bodů na Teplice, které mají navíc zápas k dobru. Dohnat je tedy bude těžké.

Předposlední kolo hrajeme jen jeden zápas na Modrém světě a v posledním kole jedeme do Žatce na trojutkání s Teplicemi. Doufáme, že bude ještě o co hrát.

Příloha: 3_liga_C_m_1_6_round.pdf

31.1.2011  5. a 6. kolo ligy

V sobotu 29.1. jsme hostili týmy Ludu D a SquashArena Z. V napjatém prostředí, okořeněném různými sprosťárnami, hádkami a zraněním jedničky Ludu, jsme vrátili Ludu podzimní porážku i s úroky, na druhou stranu jsme prohráli se SquashArenou, která přijela v silnějším složení.

SquashYard - Ludu Squash club D 4:0
-------------------------------------------------------
Jakub Štiller - Luboš Dubec 3:2 (-6,7,-11,6,0 - skreč)
Filip Hurta - Jakub Borovský 3:0 (8,7,9)
Radim Dvořák - Miroslav Sinkule 3:1 (11,6,-4,6)
Tomáš Fecák - Ilona Machková 3:2 (6,-4,-5,7,7)

SquashYard - SquashArena Z 2:2, na sety 7:8
-------------------------------------------------------
Jakub Štiller - Jakub Kostílek 3:2 (-9,2,7,-7,9)
Filip Hurta - Pavel Řihák 1:3 (5,-9,-1,-5)
Radim Dvořák - Petr Brňák 0:3 (-7,-4,-4)
Tomáš Fecák - Petr Bendl 3:0 (3,6,3)

V neděli 30.1. jsme hostili SC Podbořany A a Dubeč. Oba zápasy jsme podle očekávání vyhráli, ale zdaleka ne tak hladce, jak jsme si představovali. Radim přišel hrát skoro rovnou z fekálu, ale požitím 2 piv se dostal přece jen do provozuschopného stavu.

SquashYard - SC Podbořany A 2:2, na sety 8:7
-------------------------------------------------------
Jakub Štiller - Filip Richtárek 0:3 (-6,-9,-9)
Filip Hurta - Vilém Policar 3:1 (5,-3,5,5)
Radim Dvořák - Zdeněk Burda 2:3 (-4,-6,8,3,-8)
Tomáš Fecák - Marek Koutník 3:0 (2,7,8)

SquashYard - Dubeč muži 3:1
-------------------------------------------------------
Jakub Štiller - Eva Gallatová 2:3 (-10,-9,11,4,-4)
Filip Hurta - Martin Dušek 3:0 (7,6,6)
Radim Dvořák - Jiří Pour 3:2 (-7,9,6,-10,4)
Tomáš Fecák - Jiří Nauš 3:0 (3,8,3)

10.12.2010  Pořadí po čtvrtém kole

Letošní rok končíme na druhém místě skupiny C. Porážka s Teplicemi nás stála první místo, na vedoucí Teplice máme ztrátu 5 bodů. O bod za námi je silné Ludu, které nás v říjnu těsně porazilo. Další týmy mají větší odstup. Boj o postup rozhodně nevzdáváme a Teplicím to na jaře vrátíme i s úroky!
Příloha: 3_liga_C_m_3_4_round.pdf

25.11.2010  3. a 4. kolo ligy

20.11. jsme hostili tým Squash Modrý svět W. Náš tým si připsal vítězství 4:0. Nový žebříček ČASQ přinesl i změnu pozic v týmu. Premiéru si odehrál Tomáš Fecák.

Squash Yard - Squash Modrý svět W 4:0
----------------------------------------------------
Jakub Štiller - Vratislav Morkus 3:1 (7,-5,8,10)
Ondřej Skybský - Tomáš Pištěk 3:1 (11,8,-9,9)
Filip Hurta - Petr Holeš 3:0 (2,5,7)
Tomáš Fecák - Ivan Halada 3:2 (-5,-8,6,8,9)

21.11. jsme hostili týmy 1. SQ Teplice B a Squash klub Žatec A. Ondra měl zraněný kotník, takže nastoupil pouze v jednom utkání. Ve druhém za něj zaskočil Jakub Štěrba, ovšem Žatec přijel pouze ve třech, takže hrát nemusel. Teplice nás porazily 4:0, ale samotné zápasy tak jasné nebyly.

Squash Yard - Squash klub Žatec A 3:1
----------------------------------------------------
Jakub Štiller - Martin Brožovský 0:3 (-9,-8,-8)
Filip Hurta - Marcel Brtek 3:1 (-9,10,9,5)
Tomáš Fecák - Miroslav Blažek 3:1 (3,-8,3,9)
Jakub Štěrba 3:0 (skreč)

Squash Yard - 1. SQ Teplice B 0:4
----------------------------------------------------
Jakub Štiller -  Antonín Čerňanský 1:3 (-8,-3,10,-8)
Ondřej Skybský - Martin Koša 2:3 (-4,-7,8,7,-7)
Filip Hurta - Martin Paroulek 1:3 (-7,-10,9,-5)
Tomáš Fecák - Jan Port 1:3 (14,-6,-5,-8)

25.10.2010  Pořadí po druhém kole

Po prvních dvou kolech vedeme se slušným náskokem tabulku skupiny!

Podali jsme protest proti špatnému nasazení hráčů týmu SquashArena Z. Na svazu je ovšem neuvěřitelná byrokracie, tak uvidíme, jak to s protestem dopadne.

Příloha: 3_liga_C_m_1_2_round.pdf

19.10.2010  První a druhé kolo 3. ligy v sezoně 2010-2011

V sobotu 16.10. jsme hráli na SBC, kde nás hostil tým Ludu D a druhými hosty byla SquashArena Z. Už tradičně jsme přijeli o hodinu dříve a před zápasem jsme potrénovali. Atmosféra byla příjemná a naše výkony naplnily očekávání, snad až na porážku Radima od veterána Miroslava Sinkuleho. Příkladně bojoval Jakub, který měl těžké mladé běhavé soupeře.

SquashYard - Ludu D 2:2, na sety 6:9
Filip Hurta - Luboš Dubec 0:3 (-4,-4,-4)
Ondřej Skybský - Jiří Nesvadba 3:1 (6,8,-7,7)
Jakub Štiller - Jakub Borovský 3:2 (11,-0,-8,7,14)
Radim Dvořák - Miroslav Sinkule 0:3 (-7,-8,-4)

SquashYard - SquashArena Z 3:1
Filip Hurta - Roman Vopršal 3:1 (4,-8,9,5)
Ondřej Skybský - Pavel Řihák 1:3 (-9,8,-7,-9)
Jakub Štiller - Jakub Kostílek 3:0 (8,5,8)
Radim Dvořák - Štěpán Kostílek 3:1 (11,9,-5,9)

Nasazení prvních dvou hráčů SquashAreny bylo přehozeno proti žebříčkovému pořadí, takže budeme podávat protest a očekáváme po kontumaci všech zápasů čistou výhru 4:0.

V neděli 17.10. jsme jeli do Mostu, kde je domácí tým Podbořany A. Třetím týmem byl Dubeč muži, ačkoliv měl ve svých řadách i ženu. Dodrželi jsme tradici, že z Mostu si body odvážíme.

SquashYard - Podbořany A 3:1
Filip Hurta - Vilém Policar 3:0 (6,5,6)
Ondřej Skybský - Martin Takács 3:1 (3,-9,8,4)
Jakub Štiller - Zdeněk Burda 3:2 (8,-10,6,-9,9)
Radim Dvořák - Filip Richtárek 2:3 (5,-6,9,-0,-5)

SquashYard - Dubeč 4:0
Filip Hurta - Eva Gallatová 3:1 (-9,5,7,10)
Ondřej Skybský - Karel Chlubna 3:0 (4,6,3)
Jakub Štiller - Jiří Pour 3:0 (11,3,8)
Radim Dvořák - Lukáš Kolafa 3:0 (4,7,5)

26.4.2010  Oprava konečného pořadí naší skupiny 3.ligy

Po opravě bodů za skrečované utkání nás přeskočily Čimice B, jsme tedy na prostředním 5. místě.
Příloha: 3-liga-celkove-poradi-oprava.png

6.4.2010  Konečné pořadí po 8 kolech

Po posledním 8. kole jsme nakonec na velmi slušném 4. místě, což se dá z 9 týmů stále ještě hodnotit jako lepší polovina.

27.3. se hrálo na Ohradní. Jako hosté přijeli VŠ liga a Podbořany. Každý čekal hladký průběh, nicméně nebyli jsme v ideálním složení, chyběli Lukáš a Radim a Ondra přišel na zádech se zvířetem, ať už to byla opice nebo kočka. Dále nastoupili Filip, Martin alias dědek a nová posila Jakub Štiller. S VŠ ligou jsme podle očekávání vyhráli 4:0. Ze zápasu s Podbořany se stalo nečekané drama s výsledkem 2:2 na zápasy a vyhráli jsme nakonec o jediný set. Možná to byl právě ten Ondrův, který uhrál, maje na mysli ujednání pravidel: "Kdo se poblije na kurtě, prohrává zápas."

Výsledky:
SQUASH YARD - SC VŠ PRAGUE TEAM PRAHA 4:0 (12:0)
Filip Hurta - Daniel Vyskočil 3:0 (2,1,2)
Ondřej Skybský - Kateřina Punčochová 3:0 (5,6,4)
Martin Daníček - Ondřej Mokrý 3:0 (8,9,8)
Jakub Štiller - Petr Vosátka 3:0 (6,3,2)

SQUASH YARD - SQ PODBOŘANY B 2:2 (7:6)
Filip Hurta - Jan Budil 3:0 (2,0,4)
Ondřej Skybský - Radim Sochor 1:3 (-7,10,-5,-7)
Martin Daníček - Zdeněk Burda 0:3 (-9,-7,-3)
Jakub Štiller - Petr Jakubec 3:0 (6,2,7)

28.3. jsme jeli do Staré Boleslavi. Domácí silný tým na nás čekal spolu se Strahovem, kterému jsme měli co vracet, když u nich jsme prohráli až na sety. Náš tým ve složení Filip, Ondra, Lukáš (tentokrát byl za opilce on) a Jakub Štiller nakonec splnil očekávání a přes porážku s domácí Boleslaví 1:3 dokázal Strahovu oplatit porážku z podzimu výsledkem 3:1 a získat tak důležité body do celkového pořadí.

Příloha: 3-liga-celkove-poradi.png

18.2.2010  Pořadí po 6. kole

30.1. jsme hráli na Modrém světě s domácím týmem a Butovicemi. V ponurém a stísněném prostředí, zpestřeném i hádkami o pořadí zápasů, se nám nedařilo a obě utkání jsme prohráli. Stoprocentní byl Filip Hurta, Lukáš bojoval, zklamáním byly prohry Radima 0:3, Ondry 2:3 s chytře hrajícím starým panem Vtípilem a Jakuba.

31.1. jsme hráli v Čimicích s domácím B týmem a mladými nadějemi z Feather Dondas Stars. Tentokrát jsme po dojmech ze soboty přijeli o hodinu dříve a před zápasem si zatrénovali. I proto nám to tam mnohem lépe padalo a domácí Čimice jsme těsně zdolali. S Feathers jsme po boji prohráli 1:3, což je škoda, protože nenastoupili v nejsilnější mladé sestavě, ale s manželi Voplakalovými. V utkání s Ondrou pan Voplakal bohužel zužitkoval svoji váhovou převahu, což by se stávat nemělo.

Nyní jsme na nelichotivém 7. místě. Příště nás 27.3. čekají doma VŠ liga a Podbořany, což by měly být jasné výhry, a 28.3. jedeme do Boleslavi proti silným domácím a Strahovu D, kde věříme ve výhru nad Strahovem.

Příloha: liga_po_5+6_kole.png

7.12.2009  Pořadí po 4. kole

Aktuálně jsme na 6. místě tabulky. Zbytečná prohra se Strahovem vinou ne zcela ideálního složení týmu nás stála lepší umístění.
Celé tabulky jsou na adrese http://www.sotallia.cz/img_turnaje/3_liga_m_3_4_round.pdf

Příloha: 3liga_po_4_kole.jpg

22.11.2009  Výsledky čtvrtého kola.

Strahov D - Squash Yard Praha 2:2 (sety 8:7)
Squash Yard Praha - Squash Veselý A Stará Boleslav 0:4

21.11.2009  Výsledky třetího kola.

SQ Podbořany B - Squash Yard Praha  0:4
SC VŠ LIGA PRAGUE TEAM - Squash Yard Praha  0:4

21.11.2009  Pořadí po prvních dvou kolech 3. ligy

Přestože 7. místo nevypadá moc nadějně, ve skutečnosti jsme již hráli se zřejmě jednoznačně nejlepším týmem naší skupiny - Feather Dondas stars Praha a zároveň se silnými Butovicemi. Naše sousedy v tabulce Modrý svět i Čimice jsme porazili. Pořád je reálná šance postoupit, zejména po dnešní přesvědčivé výhře nad dvěma posledními týmy.

Viz též http://www.sotallia.cz/img_turnaje/3_liga_muzi_vysledky_po_1_a_2_kole.pdf .

Příloha: Poradi po 2.kole.png

18.10.2009  Výsledky druhého kola.

Squash Yard Praha - Squash Sport Čimice B Praha  3 : 1
Squash Yard Praha - Feather Dondas stars Praha   0 : 4

Příloha: 18_10_09_zapis_utkani.pdf

17.10.2009  Výsledky prvního kola.

Squash Yard Praha - CVS Nové Butovice Praha   0 : 4
Squash Yard Praha - Squash Modrý svět A Pha   2 : 2 (sety 8:7)

Příloha: 17_10_09 zapis_utkani.pdf