Facebook

Turnaje ČASQ kategorie D na Ohradní

Pravidla a ceník "déček" na Ohradní

Termíny konání

Turnaje D se konají v sezóně (září - červen) dle stanovených termínů, zpravidla ve středu od 18.00 hod. Termín je oznamován na webu Squashe Ohradní, na Facebooku Squash Ohradní, pokud možno na webu ČASQ a vybraným hráčům též SMS či emailem.

Kdo se může zůčastnit?

Turnaje se mohou zúčastnit hráči registrovaní v systému ČASQ - muži i ženy, a to bez ohledu na aktuální umístění v žebříčku ČASQ.

Turnaje se mohou zúčastnit i amatérští hráči dosud neregistrovaní v ČASQ. Podmínkou účasti je vyřídit si na místě individuální registraci ČASQ, která pak platí pro celou sezónu na všechny turnaje ČASQ kategorie D. Registrace zařídí pořadatel a stojí 70,- Kč . Viz též Registrační a přestupní řád ČASQ, článek 22.

Přihláška na turnaj

Přihlášky přijímáme SMS, telefonicky, emailem a osobně na recepci, nejpozději v den konání v 16:30. V případě nízkého počtu přihlášených hráčů (méně než 8) si pořadatel vyhrazuje právo turnaj zrušit. Maximální počet je 24 hráčů, nestanoví-li pořadatel jinak v propozicích.

Systém turnaje

Turnaj se hraje pavoukem s dohráváním do konečného umístění. Hráči jsou nasazeni pořadatelem podle umístění na žebříčku ČASQ mužů k datu konání turnaje na pozici 1 - 4. Ostatní se losují. Losování provádí pořadatel při zahájení turnaje.

Pravidla

Turnaje se hrají podle pravidel a Soutěžního a klasifikačního řádu ČASQ s míčky Dunlop se dvěma žlutými tečkami. Hráči jsou na vyzvání pořadatele povinni rozhodovat jiná utkání. Hráči hrají na vlastní odpovědnost a na vlastní nebezpečí, doporučujeme použití ochranných brýlí.

Bodování turnajů a ceny

Výsledky turnajů jsou započítávány do žebříčku mužů ČASQ podle platného Soutěžního a klasifikačního řádu ČASQ.

Občerstvení

Je zajištěno dle obvyklých standardů na Squash Ohradní.

Startovné

Startovné je 350,- Kč.