Facebook

Zpátky

Informace pro hráče

1.1.2019  Páteční turnaj

S platností od 11. 1. 2019 se páteční turnaje konají od 18:00 hod tak, abychom končili v rozumnou dobu ještě v pátek. Zájemce prosíme, aby se hlásili včas, a to do 12:00 hod v pátek, abychom měli přehled, kolik osob se bude účastnit. Přihlášky po 12:00 hod podléhají schválení, abychom byli schopni turnaj odehrát. A tak se v pátek na vás na Squash Ohradní těšíme jako vždy! A zase s trochou občerstvení. Hlašte se co nejdřív, ať víme, kolik nás bude! Přihlášky na tel. 606 626 626, nebo rezervační systém: squash-ohradni.e-rezervace.cz. A hlavně: do 12:00!

26.5.2017  Turnaj D: Kamil Staněk výhry ani neunesl

Po dlouhé době první turnaj kategorie D, který jsme uspořádali na Squash Ohradní, měl kvalitu, náboj i emoce. Sice jsme večer před startem měli plnou kapacitu 24 startujících, pak však dorazily omluvenky a nedorozumění. A tak se nakonec o stupně vítězů a ceny popralo 19 borců. A byť boje byly líté a byť někteří hráči mohli hořekovat nad losem, zažili jsme vyhecovaná utkání, kdy každý chtěl ukousnout pro sebe co nejvíc bodů a prestiž. Pozici nasazeného hráče č. 1 obhájil Kamil Staněk, ale pak přiznal, že se vydal ze všech sil (semifinále i finále musel jít úplně naplno) a večer doma přemýšlel, jestli je mu dobře.  Nicméně pohár, triko, bluetooth reproduktor, tiramisu i soudek putovaly k němu na nejvyšší stupínek. A když navíc mu náhodné nešmelené losování přisoudilo i losovatelný batoh Oliver, stal se králem večera. Je to však kádr a soudek se slovy: "Dnešní výhru - pívo - věnuji na páteční turnaj... Doma toho mám hodně a nestíhám to pít," poslal na pátečmí turnaj, a tak 26. května na pátečním turnaji se budou točit Svijany. Vašek Uhlíř, který se svým žákem prohrál ve finále, smutně sledoval, jak z ruky losující Betzabeth vypadlo jeho číslo zpět do losovacího bubnu. A tak se bez batohu musel spokojit jen s pohárem, trikem, tiramisu a soudkem. V žalu se vrhl na nedietní chlebíčky, když už neměl k dispozici svůj tolik oblíbený těstovinový salát. Třetí místo bez boje získal Milan Beránek a i on se těšil z poháru, trika, tiramisu a menšího soudečku. Lukáš Klinecký se ve vyhecovaném semifinále s Vaškem Uhlířem vydal ze všech sil a k poslednímu zápasu již nenastoupil. I on si však odnesl alespoň tiramisu. TOP 5 uzavíral Tomáš Fecák. Ten si jako školený rozhodčí užil plný pytel emocí v zápase Uhlíř - Klinecký, kdy byli střídavě nespokojeni s výroky oba hráči a nikdo neměl zájem Tomáše vystřídat. Na Ohradní jsme mezinárodní, a tak zápas o páté místo mezi Slovákem Polákem a Slovákem Fecákem, který sledoval Slovák Lupták, rozhodoval ředitel turnaje ve slovenštině. Turnaj měl několik šťastných a několik nešťastných hráčů. Ke čtyřem nasazeným zbytek pod dohledem ostatních vlčáků dolosoval hostující Martin Slavičínský, který nejen sobě vylosoval těžké soupeře hned pro první kolo. Příště asi šmelení losu svěříme někomu jinému.  Jak je zvykem, na Ohradní se hlady netrpí, a tak když už někdo neměl štěstí na los, mohl se s chutí pustit do řízků, chlebíčků, jablek, banánů, škvarků a rumové bábovky. A protože se turnaj vydařil, brzo uspořádáme další. Díky všem, kteří přispěli ke zdaru akce, byť díky losu třeba nemohli uspět. Výsledky naleznete v příloze zprávy. Na příštím D na pinknutou!
Příloha: Turnaj_D_20170524_vysledky.xlsx

25.1.2017  15 lidí bez reprezentantů, David stejně pátý

Vzhledem k tomu, že tři hráči běžně se účastnící turnaje vyrazili reprezentovat do dalekého Porta a dva další na hory, očekávali jsme horší účast. Skutečnost nás ale překvapila. O vítězství se pralo opět 15 hráčů. A ani tentokrát nebylo o překvapení nouze. Je vidět, že když se někdo zakousne, dokáže rychle růst. Například znovuzrozený squashista Martin Bašta již nekončí ve skupině, ale šplhá pravidelně na přední příčky. Tentokrát obsadil čtvrtou pozici a obr Radek Ungr s ním měl v bitvě o třetí místo hodně práce. Těšíme se, jak výkonnostně porostou další hráči. David Svoboda opět nevužil nepřítomnosti reprezentantů a nedostal se mezi posledni čtyři, natož na bednu. A tak bral za páté místo zase sušenku. Standu Pecha stál semifinálový zápas s Radkem Ungrem mnoho sil, a ve finále se stal myškou, se kterou si kočka Beránek pohrála a dosáhla tak na 93. titul v pátečních turnajích na Ohradní tour. Čtyřhra tentokrát hráčům chutnala, a tak si dali tříkolovou verzi. Palmu vítězství urvala dvojice Beránek- David Svoboda, před překvapením Nohel/Jícha a překvapivě posledními Pechy. I ve čtyřhře platí, že každý může porazit každého. Stolnětenisová obíhačka sedmi lidí se stala opět po čase kořistí Berryho. Součástí turnaje bylo tentokrát trochu těžší občerstvení, ale klobásky, jitrnice a jelítka přišly k chuti. Mastnou chuť kompenzovalo jen ovoce, protože tradiční pekař Slávek Zajkr degustoval sladé pečivo v portugalských cukrárnách. Přijďte příště, sladké bude.

11.12.2016  Krev a pot železných mužů

S blížícím se závěrem roku se blíží i závěr dalšího ročníku série squashových turnajů na Squash Ohradní. Tím pádem se pomalu uzavírá účet celového žebříčku a hlavně žebříčku podzimní Grand Prix. A tak se nám tu tentokrát sešla krásná šestnáctka krásných squashistů. O celkovém vítězi obou žebříčků je rozhodnuto a Milan Beránek již nemůže být sesazen. O druhé a třetí místo v pořadí Grand Prix však stále bojují tři borci -  Standa Pech, Karel Svoboda a David Svoboda. A že jsou schopni konečnému úspěchu obětovat ledacos - vzpomeňme jen svévolně rozříznuté sádry Standy Pecha v nedávné minulosti. Ostatně i nyní se soupeři každý po svém připravovali a každý něco obětoval. Standa Pech trénoval na turnaj přeskakováním plotů a dorazil i navzdory tomu, že si při tom sedřel kůži na dlani. David Svoboda posílen nedávným vítězstvím nad squashovým trenérem vyrazil k lékaři pro baterii medikamentů vč. antibiotik (a maskoval to tím, že jej údajně bolí půlka hlavy) a v čepici a s nezbytným Shockem v ruce dráždil soupěře. Karel Svoboda vypustil do světa motivační hlášku o oholení hlavy, pokud nepostoupí do finále a po cestě na turnaj se věnoval osobní mentální přípravě (jak ostatně dokladovalo video, jež při tom pořídil a zaslal některým hráčům). A to jej čekal v sobotu turnaj kategorie C. A do toho všeho se rozhodl Lukáš Klinecký, že se nebude věnovat dětem a že dorazí čeřit vodu, nebude si holit hlavu a zvítězí. Zápletek na jeden turnaj až dost.
Už skupiny byly náročné a do celkového výsledku turnaje, a tím pádem do stavu Grand Prix, promluvili i ostatní hráči. Karel Svoboda i Standa Pech postoupili ze skupin z prvního místa, zatímco Davida Svobodu v posledním zápase skupiny poslal Slávek Zajkr na poslední místo, a tím pádem do prvního kola hned proti Standovi Pechovi. A že to byl jak se patří ostrý souboj. Hned ze začátku vypálil Standa Davidovi dvoutečkový míček zezadu na stehno jako památku na tenhle důležitý zápas. David se snažil kontrovat, ale přeci jen je to umělec, a tak se sám vlastní raketou trefil do rtu, a letos poprvé tekla na Ohradní krev. David Svoboda nejprve dal na rady zkušenějších a rozhodl se, že zajede do Krče na ošetření. V šatně si však uvědomil, kolik je ve hře bodů a peněz a vrátil se na kurt. Standa Pech s tím již nepočítal, a s myšlenkami na poraněnou zvěř vedle sebe hrál tak ohleduplně, až prohrál. Horkotěžko pak získal alespoň devátou příčku, neboť na Ohradní může skoro každý porazit skoro každého. A tak se poprvé v letošním ročníku stalo, že Standa Pech mladší na sedmém místě byl lepší svého učitele. Ani Karel Svoboda neměl cestu jednoduchou, neboť myšlenka na Karlovu oholenou hlavu hnala i ostatní dopředu. Ve čtvrtfinále zdolal Slávka Zajkra ve třetím setu 11:8 a hlasitě si oddechl. Těžší oříšek však na něho čekal v semifinále, a v zápase s Milanem Beránkem opět kypěly emoce a pět rozhodčích málem nestačilo na rozhodování. Vítězstí z nádherného zápasu hraného ve vysokém tempu si nakonec odnesl Karel. Splnil tak své předsevzetí a nachystaná mašinka zůstala zaklizena a ani si nevrzla. Ve finále Lukáš Klinecký potvrdil to, co napsal dopředu - přijel - zvítězil - neholil se - a odjel. Ráno se vydal, stejně jako Karel, na turnaj kategorie C. David Svoboda nestačil na nevyzpytatelného Honzu Hladiše a bojoval tak aspoň o své obligátní páté místo. A to vybojoval, protože Aleš Novák i Slávek Zajkr se závěrem turnaje již lehce vytuhli, zatímco David se udržoval stále v tempu díky pulzujícímu rtu. Před všemi hráči ale stojí za to smeknout, protože turnaj je stále náročnější. Výsledky rozdaly úplně nové karty a všichni zainteresovaní netrpělivě vyhlíželi, kdy se objeví aktualizované výsledky na webu. Průběžné pořadí Grand Prix je dva turnaje před koncem následující: 1. Milan Beránek - 2440 bodů, 2. - 3. Standa Pech a Karel Svoboda - 1750 bodů, 4. David Svoboda - 1710 bodů. Poslední dva turnaje, které se započítávají do Grand Prix, budou stát za to a lze očekávat další várku emocí. Boj o druhé a třetí místo je otevřený.
Přestože na hráčích byla znát únava, čtyřhrový turnaj se tentokrát uskutečnil a mezi čtyřmi páry slavili úspěch, skoro jako vždy, Milan Beránek s Alešem Novákem a Milan si tak nadělil malou náplast na semifinálové vyřazení. A protože jsme stále neměli dost, osm železných mužů se pustilo do obíhačky. Jako první dosáhl 15 bodů Milan Beránek a páteční večer pro něho tak skončil s bilancí - 3. - 1. - 1. V půl třetí jsme dorazili chlebíčky, míša řezy od televizní fanynky a vitacitotvarohovopudinkové řezy a poměrně dlouho zdolávali schody ven, abychom se odebrali lízat si rány domů. Nejželeznější z nás - David Rambo Svoboda - ještě zvolil na skok mezizastávku v Nemocnici Krč pro dva stehy, ale samozřejmě je již připraven pod prášky na další turnaj. Jak vidíte, na Ohradní se stále něco děje, stále je o co hrát a o zápletky není nouze. Nejlepší je to zažít na vlastní kůži (nebo ret). Příští turnaj bude opět hodně zajímavý. Žijeme tu squashem. Mimo jiné.

6.12.2016  Sehr gut Turnier - Ping-pong-Mafia - Neue Gesichter

Jak jsme avizovali v pozvánce na tento turnaj, očekávali jsme opět mezinárodní účast, a také tomu tak bylo. U kurtů tentokrát zněla pravá zvonivá němčina. Kromě tradičního účastníka Davida Grosse jsme mezi námi přivítali dalšího letošního nováčka - Radima von Sehta. A nebyl to jediný novic. Honza Kotraba výjimečně vyměnil moravský sklípek za squashový sklep a na Moravu si odvezl osmé místo. Jak jsme rovněž očekávali, u prezence se sešli všichni účastníci aféry "Squashová mafie", o které se rychlostí blesku šířily informace i v dalších squashových centrech. A všichni aktéři spolu mluvili, podali si ruce a Karel dokonce požádat jednoho z účastníků sporu - Standu Pecha - o pískání zápasu. Jak se potvrzuje, na Ohradní je možné skutečně vše a minulé rozpory jsou zapomenuty. Ceny pro vítěze si tentokrát do schodů odnesl Tomáš Fencl. Druhé místo stačilo Milanu Beránkovi pohodlně k navýšení náskoku v celkovém pořadí. Třetí místo překvapivě konečně vybojoval David Svoboda, jenž v závěrečném zápase udolal létajícího Lukáše Nevorala. Ten se zlepšuje turnaj od turnaje a je příkladem pro všechny další nováčky. Poslední honorované místo urval Standa Pech a odsunul tak Karla Svobodu (který zůstal i na vyhlášení výsledků) v pořadí Grand Prix až na čtvrtou pozici. Petr Nohel, jenž minule "zařízl" Karla Svobodu, si tentokrát vyšlápl na Lukáše Klineckého a bral sedmé místo. Zatímco Slávek Zajkr z domácího SquashYardu se šetřil na víkendové zápasy týmové ligy a turnaj jen odřídil, Milan Beránek, David Svoboda i Aleš Novák hrdinně bojovali o body a vzali turnaj jako lehký rozpink před sobotními výkony. Squashové čtyřhry jsme však tentokrát přeskočili a pět obíhačů (včetně Slávka Zajkra) vtrhlo rovnou na kurt se zeleným stolem. Slávek nepřekvapil a skončil pátý (ale se čtyřmi vítěznými body). Lukáš Nevoral měl rychlý nástup a jeho devět bodů se zdálo jako jednoznačný směr k vítězství. Pak však zaúřadovala ping-pongová mafie - série "prasat", dřev a líznutých hran od všech ostatních jeho postup zastavila. Vítězný míček si tak odnesl do sprch David Svoboda. A protože v nejlepším přestal, tak na závěr squashové čtyřhry nahradila ping-pongová. Té s velkým přehledem kralovala dvojice Hladiš/Nevoral. O tradiční doplnění energie se tentokrát postarala pizza všech možných druhů a samozřejmě sladká sekce - kávovo-rumovo-pudinkovo-nuteločokoládové řezy. A protože se informace o squashové mafii donesla až do České televize, jedna fanynka donesla pro zklidnění emocí speciální jemný moučník pro všechny členy všech squashových mafií. Příští týden jedeme dál - nové zápasy - nové zážitky - nové sladkosti - nové občarstvení - noví hráči - stejné mafie. Přijďte taky!

27.11.2016  Gejzír emocí opět vytryskl

Posledního listopadového turnaje na Ohradní se zúčastnilo překvapvě jen 12 borců. Druhý den se totiž konal turnaj kategorie B, někteří potenciální hráči se cítili poněkud líně a raději si doma otevřeli notebook a lahvinku a některé nepustily rodinné povinnosti. Asi i trochu depresivní podzimní počasí přineslo na kurty po čase opět tryskající emoce. Ambiciózní Karel Svoboda tentokrát neponechal v základní skupině nic náhodě a s přehledem ve skoro suchým triku postoupil do pavouka z první pozice a rozdával úsměvy. Ve čtvrtfinále však narazil na sloup jménem Petr Nohel a s jeho zabijáckými skrytými údery si nevěděl rady. V rozhodujících chvílích však vytryskly emoce a Karel po prohře a následné hádce opustil prostory Ohradní se slovy: "Squashová mafie, spolupráce mimo hřiště, ne fair play. Zkazili mi den." Rozhodčí zápasu, jež si Karel vyžádal, však trvali na svém rozhodnutí. I to někdy přináší turnaj na Ohradní. Později Karel ještě dodal: "Jelikož mám srdce, celou soutěž ale dohraju." Takže příště se všichni aktéři sporu opět sejdou na pátečním turnaji a můžete si je přijít prohlédnout. Standa Pech v semifinále nastačil na rychloručku Ondru Skybského, který teď hraje ve velké formě, a tak si to rozdal s přemožitelem Karla Svobody o třetí pozici, a na rozdíl od Karla uspěl a upevnil tak své druhé místo v žebříčku Grand Prix. Ondra se však v semifinále lehce zranil, a tak ani tentokrát na fenoména pátečních turnajů Milana Beráka nestačil. David Svoboda využil Karlových skrečí a vyšplhal alespoň na páté místo, které mu však stále nezajistilo postup na třetí příčku Grand Prix. Martin Bašta je lepší turnaj od turnaje a již obsadil šestou pozici. A i tentokrát turnaj poctil svou účastí jeden letošní turnajový nováček - Honza Ornst. Neztratil se, ale protože mu chybí turnajové zkušenosti, obsadil až jedenáctou pozici. Honzo, musíš přidat! Následné čtyřhry ovládli i v tříkolovém systému Milan Beránek s Alešem Novákem. V klidu v suchym roznesli na kopytech hádající se pár Pech/David Svoboda a klidnou s výsledkem smířenou dvojici Nohel/Gibson. A protože na stolní tenis zůstalo už jen osm nohou, obíhačku nahradila čtyřhra. Tady se však role obrátily a Pech se Svobodou rozdílem třídy deklasovali Nováka s Beránkem 5:0 a poslali je dojíst tradičně bohaté občerstvení - řízečky, višňové minišátečky, borůvkový koláč a kakaový dortík s tvarohem, zakysanou smetanou a salkem. Jsou věci a chutě, které jinde najednou nezažijete.

20.11.2016  Ocejchovaný Beránek, propadák Svobodů, 19 hráčů, další restart kariéry

Pátečního turnaje na Ohradní mezi dny volna se zúčastnilo neskutečných 19 squashistů. Díky slušné konkurenci začínají mít i takoví hráči, jako je Karel Svoboda,  problémy postoupit do hlavní části vyřazovacího pavouka. Tentokrát jako poslední ze skupiny musel v kvalifikaci bojovat o svou šanci na nejlepší šestnáctku. Tady však díky tomu narazil hned na fenoména Milana Beránka a zbyl mu boj o devátou pozici. Tu však se ctí zvládl. Těžký los vzal naděje i Davidovi Svobodovi, který se nakonec sešel v boji o třinácté místo s dalším méně úspěšným hráčem dne Slávkem Zajkrem. Ten využil své zkušenosti z okruhu a David tak po prohře zaznamenal svůj nejhorší výsledek sezóny. Svou prohru v tomto zápase pak okomentoval: "Dva sety hraje jako pytel,tak se mu přizpůsobím, a on pak najednou začne hrát." Zkrátka zkušenosti jsou zkušenosti. A protože se sešla mezi posledními osmi hráči velmi dobrá konkurence, každý zápas mohl přinést jakýkoli výsledek. Milan Beránek nakonec s vypětím všech sil urval další titul. Jeho finálový soupeř Pepa Fanta se rovněž musel činit a jeho výkon ve finále již limitovala bolavá záda. A ani Standa Pech neměl sílu vzdorovat v zápase o bronz Tomáši Fenclovi. Turnaj okusili i noví hráči - Michal Snopek a Honza Štorek. Prvně jmenovaný zakusil takovou konkurenci poprvé a neztratil se, druhý patří k řadě hráčů, jež se rozhodli restartovat svou squashovou kariéru právě na tomto turnaji. Musí si však zvyknout na porci večerních náročných zápasů. Ale zvládnou to. Čtyřhry, jež se díky únavě některých hráčů hrály jen jednokolově, opanovala dvojice Beránek/Gibson. A to i přesto, že Milana Standa Pech junior ocejchoval míčkem tak ostře, až Milan ukázal, že umí po kurtu válet i sudy. Chlebíčky zdánlivě nejsou ideální stravou k doplnění energie při náročném turnaji, toho však nikdo nedbal a zmizely stejně rychle jako Slávkův tvarohovojablečný koláč. Z důvodu naprostého vyčerpání se na kurt nepodíval už pingpongový stůl, tak snad příště.

13.11.2016  Karel neměl den - reinkarnace - new faces na bedně

Další páteční turnaj na Ohradní opět přinesl několik překvapivých novinek. Sešlo se nás sice "jen" 12, ale všichni si zahráli do sytosti. První překvapení nastalo v okamžiku, kdy z extrémně těžké supiny ve složení Barnáš - Svoboda - Zajkr postoupili do pavouka Barnáš - Svoboda - Linhartová. To se může stát jen na Ohradní a někteří hráči byli touto reinkarnací zaskočeni. Ale protože Slávek se potřeboval šetřit a Denisa se necítila na plnou porci zápasů, zvolili toto šalamounské řešení...A Denisa si nakonec nakráčela až do finále turnaje pro druhé místo. Karel Svoboda opět dorazil s předsevzetím konečně vyhrát. Bohužel neměl svůj den, a tak kromě toho, že v semifinále podlehl Denise, prohrál v sázce na tento zápas ještě 20 klobás a v sázce na právě probíhající utkání ve fotbale ČR - Norsko i finanční hotovost. Přesto se v zápase o třetí místo zachoval nečekaně fair play. Standa Pech při letu vzduchem za míčkem měl pech a Karel jej zasáhl raketou. A stalo se, co nikdo nečekal, Karel nabídl nový míček a díky tomuto gestu nakonec přišel o třetí místo. Nicméně v pořadí Grand Prix se vyšvihl i tak na druhé místo před Davida Svobodu, jenž tradičně skončil před branami semifinále. Při neúčasti Milana Beránka tak na nejvyšších stupních stáli "new faces" on the tour Ohradní. Uvidíme, zda se jim podaří v budoucnu úspěch zopakovat. Čtyřhrové klání zcela nečekaně ovládla dvojice Pech/David Svoboda, takže David tentokrát přinesl Standovi štěstí. Konečně jsme zase měli borce, jež v sobě ještě našli dostatek sil na obíhačku, a tak pět killerů se ještě přes hodinu točila okolo zeleného stolu. Palmu vítězství si nakonec odnesl Aleš Novák - v suchym a s přehledem. Chlebíčky nezbyly, jen kus jablečno-hruškovo-ořechovo-medovo-vločkového koláče jsme si nechali na trénink po neděli. Už se těšíme na příští týden. Přijďte zažít nečekaně pohodovou atmosféru s námi.

6.11.2016  Borci SquashYardu dominovali

I ve 44. týdnu se naplnila očekávání a na turnaj dorazila téměř kompletní šestnáctka hráčů. A nutno říci, že i tentokrát měl punc "mezinárodní". Kromě českých borců bojovali o stupně vítězů tradičně i hosté ze Slovenska. A když se u recepce místo očekávaného jména Gibson z Prahy zjevil nováček Andrew Dickson z Anglie a v hledišti jsme zahlédli pozorovatele z Francie, bylo jasné, že turnaj na Ohradní získává mezinárodní respekt. A že se měli zahraniční hosté na co dívat - domácí bombarďáci ze SquashYardu obsadili kompletní stupně vítězů v pořadí Milan Beránek - Ondra Skybský - Tomáš Fecák. Před jejich výkonem se musel sklonit i elitní hráč evropského okruhu Karel Svoboda, jenž si tak sice odvezl domů brambory, ale ve znovuobnovené sázkařské loterii odcházel lehčí o desítky klobás. Výkon umělce Davida Svobody tentokrát limitovala únava z dlouhé cesty z ostravského studia České televize, a opět vypadl z TOP 5 na sedmé místo. Složení semifinále se tak tentokrát obešlo bez překvapení a o konečném výsledku rozhodovaly maličkosti. Je vidět rostoucí výkonnost některých hráčů. Důkazem je Lukáš Nevoral, který po své znovuobnovené squashové kariéře vyhrál malého pavouka a vyšplhal tak v nabité konkurenci na deváté místo. Mnoho třísetových zápasů si vybralo svou daň a do čtyřher nastoupily už jen tři dvojice, které se ještě udržely na nohou. I tak skončil čtyřhrový miniturnaj už v jednu hodinu po půlnoci vítězstvím osvědčeného páru Beránek/Novák. A protože pak už se na nohou nikdo neudržel, místo obíhačky se soustředili všichni na závěrečnou likvidaci exkluzivních chlebíčků, pohádkového jablko-ořechového moučníku a ovoce. Přijďte taky ochutnat za týden.

29.10.2016  Kanárek, kočka s myší, Beránek...malá zoo na Ohradní

Ač mnozí užívali volna, našlo se deset statečných, kteří si to ve sváteční den na počest republiky rozdali o další titul na Ohradní. Ambice byly veliké. Karel Svoboda, zběhlý hráč z mezinárodního okruhu kategorie 35+, před začátkem sondoval, kolik získá bodů a kam se posune v žebříčku Grand Prix po své výhře, David Svoboda se již v průběhu týdne pasoval do role jednoho z favoritů...Ale jak to tak bývá, papírové předpoklady hořely. Karel nakonec musel bojovat v kvalifikaci, aby se vůbec do osmičlenného pavouka dostal, a nakonec byl rád, že vyhrál malého pavoučka a skončil pátý. Holt Ohradní není Wroclaw. David Svoboda se štěstím postoupil z prvního místa ze skupiny, ale pak mentálně nezvládl semifinálový souboj s rekonvalescentem Standou Pechem a nakonec ho o stupně vítězů "okradl" Michal Tůma, překvapení turnaje. Finále si rozdali v zápase jen na dva sety Milan Tecl s Standou Pechem. A Milan si celým turnajem prosvištěl pro zaslouženou výhru, byť se ho několik hráčů pokoušelo marně potrápit. Standa doklopýtal pro stříbro a kvitoval, že nemusel hrát třetí set. Hráči z okruhu Aleš Novák a Slávek Zajkr skončili na raketách Michala Tůmy a Milana Tecla, byť se snažili lehce kousat. A jsme u prvního zvířete. David Svoboda, mimo jiné majitel jednoho nedávného barevného kanárka z nedělní týmové ligy, věnoval také jednoho Alešovi a až do konce kolem nás stále s pípáním poletoval. Potěšitelné jsou výkony Martina Bašty, který se vrací po letech do squashového dění a turnaj od turnaje jeho výkony rostou.
Málo lidí - málo párů. Do čtyřher se vrhli jen čtyři stateční. David Svoboda chtěl zažít alespoň nějaký úspěch, a tak si vymodlil, že byl přidělen ke Standovi Pechovi. Pár tvořený druhým a třetím mužem z žebříčku Ohradní byl proti čtvrtému a pátému - Alešovi Novákovi a Slávkovi Zajkrovi - samozřejmě favoritem. A jsem u dalších zvířátek. Kombinovaná dvojice Aleš se Slávkem si s favority pohráli jako kočka s myší ve stylu přitáhnout - povolit a v rozhodujícím pátém setu převálcovali myšku v suchym triku. Po svátečním dnu však pak už na všechny padla únava a pingpongový stůl tentokrát odpočíval zaparkovaný na svém místě. A tak jsme dojedli gulášek, jablečný bádenský koláček a cukroví a frnkli jsme i s Alešovým kanárkem domů. Možná vám tu chybí jedno jméno.. Ano, Beránek se tentokrát kamsi zaběhl. Ale nebojte se, příště zase přicválá a zamíchá s ambicemi účastníků.

21.10.2016  Turnaj 21.10.2016: Kvůli squashi i rozřežeme sádru nebo se ostře pohádáme

Další díl nekonečného pátečního turnajového cyklu ukázal, co vše jsou hráči pro páteční dobrý squash obětovat. Standa Pech neváhal a na místě si rozřezal sádru (kterou měl ještě pár týdnů nosit), aby si mohl s námi zahrát. Téměř celý B tým Ohradní plus pár dalších hráčů nedbalo sobotního termínu ligových soutěží a vyrazilo bojovat o nejvyšší příčky. Martin Bašta, druhdy výtečný hráč, se po letech odhodlal vrátit na kurty a ke comebacku si vybral vyhlášený turnaj na Ohradní. Dva finalisté se dokázali velmi hlasitě pohádat kvůli sporné situaci na kurtě (ale jen proto, že mají rádi squash a vítězství a emoce po chvíli vyprchaly). To vše se dá na Ohradní zažít. Na systém skupin doplatil okruhový hráč Aleš Novák, neboť z jeho skupiny sestupovali do loser cupu o deváté až třinácté místo dva hráči, ale ukázal charakter a skupinu s přehledem v suchém vyhrál. David Svoboda opět skončil před branami semifinále a páté místo bylo v současné konstelaci maximem. Amatérský doktor - sádrař Standa Pech po odstranění krunýře dosáhl na šestou příčku. Bronz si v krátké době po sobě odnesl Honza Hladiš a byl tak opět lepší než někteří ligoví a okruhoví hráči. A tak se všichni těšili na finále a nutno říct, že bylo hodně vyhrocené. Standa Pech, jenž si dobrovolně sedl za sklo jako rozhodčí, svou roli úplně nezvládl a nedokázal zkrotit emoce hráčů. A pomyslný souboj pokračoval ještě chvíli u baru (tedy jen slovně), nakonec však skončil podáním ruky a oba kohouti již spolu mluví kultivovaně. Takže se spokojme s konstatováním, že viníka sporu jsme si našli za kurtem. Únava a vidina víkendové ligy ČASQ přeci jen zapůsobila, a tak se do čtyřhry nominovaly jen dva páry. Pomyslnou korunu vítězů si nasadili Standa Pech s Davidem Svobodou, jimž Honza Jícha se Standou Gibsonem jen sekundovali. Chlebíčky, klobásky, ovoce a sladké vánoční pečivo pak již je samozřejmostí tohoto turnaje, a jako vždy jsme vše na konci spořádali. Přijďte nám taky něco sníst.

15.10.2016  Autogramiáda, 17 hráčů, šest dřevěných

Do dalšího pátečního turnaje na Ohradní se opět přihlásilo už magické (a ze soutěžního pohledu nešťastné) množství 17 hráčů. Entréé obstaral vstup vicešampiona z mezinárodního turnaje Polish squash masters ve Wroclawi Karla Svobody. Po nezbytném potlesku se ujal fixu a všem fanouškům podepsal fotografii se svým finálovým soupeřem. Někteří šťastní si odnesli i několik podepsaných fotografií, Milan Beránek nepohrdnul podpisem na grip a Standa Pech, jenž je nyní ve stavu zraněných, odcházel s podpisem na sádře.
Během turnaje se na některých hráčích projevila únava z náročného programu a postupně v průběhu vadli. Jiní naopak dokázali dobře zrelaxovat. Pořadí se nám tedy opět promíchalo. Na vítěznou vlnu se vrátil Milan Beránek, jenž tentokrát zdolal ve finále Honzu Pleskota (snad tentokrát páteční turnaj sportrobotů přežije bez následné újmy na zdraví). Na třetí místo se vyšvihl Radek Ungr, který navázal na dobré výkony z Polska. Dan Zapletal potvrdil minulý výsledek a skončil dokonce o jednu příčku výš - čtvrtý. Naopak únava se zřejmě projevila na hráčích, jež minule okupovali přední příčky - David Svoboda (minule 4. - nyní 9.), Honza Hladiš (3. - 13.) a na hráčích, kteří reprezentovali v Polsku - Aleš Novák jedenáctý a Slávek Zajkr dvanáctý. Nováček pátečních turnajů Petr Heuschneder nebyl zvyklý na vysoké tempo turnaje a po skupině a prvním kole pavouka z důvodu vyčerpání odstoupil. Zkrátka cesta k úspěchu na Ohradní je lemována oběťmi a fyzičkou. Unavené čtyřhry občas připomínaly spíše boje sama se sebou, ale i tak se pátečními šampiony stali opět Milan Beránek s Alešem Novákem. Do ping-pongového finále pak nastoupilo už jen šest dřevěných a v nečekaně brzkou dobu - v 1.35 - slavil obíhačkovou výhru Honza Hladiš. V tu chvíli již byly dojedeny řízečky i klobásky a zbýval jen štrůdl, koláčky a tiramisu. I to jsme však ztrestali. Přijďte se nacpat příště i vy. Přihlašte se přes rezervační formulář, pomocí telefonu 606 626 626, e-mailu

10.10.2016  V pátek se opět sejdeme na Ohradní i s reprezentanty

Páteční squashový turnaj na Ohradní pokračuje. Očekáváme účast všech reprezentantů z polské Wroclawi a vzhledem k historkám, jež se o turnaji nesou, by se mohli dostavit i další hráči z mezinárodního okruhu. Součástí bude i autogramiáda Karla Svobody, druhéhon hráče z mezinárodního mistrovství Polska masters ve Wroclawi v kategorii 35+.  Těšíme se na vás. Přihlašte se přes rezervační formulář, pomocí telefonu 606 626 626, e-mailu

7.10.2016  Aleš Hantl opaoval první říjnový turnaj

Přestože skupina reprezentantů vyrazila na mezinárodní turnaj masters do Wroclawi a další hráči se šetřili na víkendové turnaje, tradičního pátečního klání se zúčastnilo 11 hráčů. A i tento turnaj se mohl tentokrát pyšnit slůvkem mezinárodní, neboť se o úspěch dorazili poprat i hráči z Německa a Anglie. Titul si nečekaně odvezl do Trutnova Aleš Hantl, jenž v lítém finále udolal Milana Beránka ve třetím setu 11:9. Pavouk David Svoboda ani tentokrát neúčast okruhovývh borců nevyužil k útoku na stupně vítězů a překvapivě zůstal stát pod nimi na čtvrtém místě. Nicméně nemusel úplně litovat, neboť od října se udělují ceny pro prvních pět hráčů. Oceněnou pětku doplnil Dan Zapletal. Gratulace! Vzhledem k omezenému počtu účastníků si to o titul ve čtyřhrách rozdali jen dvě sestavené dvojice ze čtyř squashových mušketýrů - Beránek/Gibson a David Svoboda/Nohel. Výsledek byl poměrně nečekaně jednoznačný: 6:1 ve prospěch Milana Beránka se Standou Gibsonem. A protože se hráči nahráli až až, tradiční obíhačka se vynechala a na flusačku nezbyly síly. A tak se tentokrát končilo grilovanými norimberskými a bavorskými klobáskami a v překvapivě brzký čas zamířili všichni do postelí. Příští pátek dorazí samozřejmě reprezentanti a vzhledem k věhlasu týmu z Ohradní se očekává opět bohatá účast.

2.10.2016  22 hráčů - emoce - 4 železní - překvapení - jedna jistota: 1. Milan Beránek

Poslední zářijový pátek přinesl nový rekord. Večerního (nebo spíše nočního) turnaje na Ohradní se zúčastnilo 22 hráčů. Současně s vyšším počtem výrazně stoupla i kvalita, která by se směle mohla měřit s oficiálním turnajem kategorie C. S tím samozřejmě přibylo emocí,  vypjatých chvilek, překvapivých výsledků a emocemi zabarvených komentářů. Karlu Svobodovi se nepodařilo v těžkém osmifinále Uhlíř/Svoboda vyjít z kurtu jako vítěz a se slovy: "Nadal a Murray také někdy skončí na turnaji dřív," opustil areál Squash Ohradní. David Svoboda zaskočen opakovaně těžkým losem jen napůl udiveně poznamenal: "Od jisté doby se skoro nemohu dostat do desítky." Tomáš Strmiska po nečekaném vyřazení ve čtvrtfinále od famózně hrajícího José Fanty vypustil směrem k sobě několik agresivních vyjádření a díky únavě putoval rovnou do sprch. Ti mladší zkrátka míň vydrží. Nicméně kaloriemi nabité občerstvení (chlebíčky, řízečky, tradiční koláč) velmi rychle každému doplnily energii.. někteří hráči se nebáli mohutně doplňovat před každým zápasem. Vyzdvihli bychom i ty, kteří se z různých důvodů nepodívali do elitní šestnáctky a bojovali o každou příčku až do konce.
I přes značnou únavu z náročných zápasů se ještě pět párů pustilo do již tradičního turnaje čtyřher. Triumf si odnesli Milan Beránek se Standou Pechem, zatímco nedávní vítězové opět skončili poslední. A tak jsme mimo soutěž pokračovali dále, dokud tento pár nevyhrál. Byli jsme rádi, že i oni si mohli užít ten pocit vítězů.
A protože po čtyřhrách odpadly i další kdysi silné kusy, z tradiční obíhačky se stala stolnětenisová čtyřhra a protože čtyři železní veteráni - David Svoboda, Honza Jícha, Honza Hladiš a Slávek Zajkr - se vzájemně různě točili, neměl tentokrát ping pong vítěze. Zasvěcení však vědí, kdo hrál víceméně jen dřevem a prstem a byl nejslabším článkem.
Děkujeme všem hrdinům, kteří se pustili do takového turnaje a těšíme se příště i na vás ostatní. U nás si vždy zahrajete a díky kvalitním soupeřům můžete výkonnostně růst. Ostatně příští týden bude určitě větší šance na lepší umístění, protože část hráčů zamíří na mezinárodní okruh do polské Wroclavi a další část se bude chystat na sobotní turnaje České asociace squashe.

25.9.2016  Co s načatým pátečním večerem? Přece na turnaj na Ohradní

Další turnaj z celoročního seriálu turnajů zároveň započítávaného do Grand Prix Ohradní 2016 pokračuje již tento pátek! Ať už vám jde nebo nejde o celkové pořadí, budeme rádi, když se zúčastníte. Třeba promluvíte do celkového pořadí, anebo si aspoň pořádně zahrajete a dobře pobavíte se a povečeříte. Těšíme se na vás. Přihlašte se přes rezervační formulář, pomocí telefonu 606 626 626, e-mailu

25.9.2016  Změna ve vedení Grand Prix Ohradní

Po posledním turnaji se opět přesypalo pořadí Grand Prix Ohradní 2016. K dnešnímu datu je pořadí: 1. Milan Beránek, 2. Stanislav Pech, 3. Karel Svoboda. Dojde po pátku k další změně?

23.9.2016  Návrat na trůn, propad na poslední místo, degustační menu

Dalšího zářijového megaturnájku se zúčastnilo opět 17 hráčů. A jak je na Ohradní zvykem, skoro každý může porazit skoro každého. Shodou okolností se jedna kvalifikační skupina sešla ve stejném složení, a zatímco minulé pořadí bylo: Zapletal - Zajkr - Novák - Skybský, tentokrát se do dalších bojů šlo z pořadí: Skybský - Novák - Zajkr - Zapletal. Čím víc jsou boje vyrovnané, tím víc to v jednotlivých zápasech jiskří a emocemi to během celého večera hýbalo. Událostí turnaje je návrat Milana Beránka na první pozici, postup Karla Svobody do finále a konečně výsledkový vzestup Davida Svobody. Finále však bylo tentokrát jednoznačné. Jak poznamenal Milan Beránek: "Byl to nejjednodušší zápas, jaký jsem v poslední době ve finále sehrál." Karel holt musí ještě přidat. Ocenění však zasloží i ostatní hráči, kteří kladou stále větší odpor hráčům z předních pozic. Pravidelná účast na turnajích se na jednotlivých výkonech projevuje a všem patří uznání.

Do čtyřhrového turnaje se tentokrát zapojily čtyři páry a i tady se na trůn vrátil čtvrtý pár z mistrovství ČR Beránek/Novák. Minulí překvapiví vítězové David Svoboda/Jan Hladiš tentokrát spadli na poslední místo. I ve čtyřhrách je účast již vyrovnaná. I turnaj ve stolním tenisu měl tentokrát početně slabší účast, byť se pravděpodobně zvýšila kvalita účastníků. Opatrné pinkání při obíhání pomalu začínají střídat razantnější údery. Triumf s touto hrou nakonec slavil opět po čase Jan Hladiš. A k tomu všemu nyní bylo po celou dobu k dispozici degustační venezuelské menu a ze sladkého kremrole, štrůdl a piňa colada zákusek. Zase jsme nezhubli...ale to asi nikomu nevadilo, když ti nejvytrvalejší opouštěli Ohradní opět okolo půl třetí ráno. Přijďte příště také.

18.9.2016  Páteční ozdravný degustační večer na Squash Ohradní je 23. 9. opět připraven

Jak můžete číst, v pátek se na Ohradní stále něco děje. Staňte se součástí tohoto ojedinělého večera pro správné chlapy a hrdinné ženy a přijďte si s námi zahrát squash, pojíst, popít, přibrat pár kalorií a když budete chtít, můžete setrvat až do brzkých ranních hodin. Přihlašte se přes rezervační formulář, pomocí telefonu 606 626 626, e-mailu

18.9.2016  Nové pořadí Grand Prix - Honza Pleskot ve vedení

Po posledním turnaji se zcela převrátilo pořadí Grand Prix. Dosud vedoucí Karel Svoboda díky neúčasti spadl až na 10. místo a do čela se vyšvihla nová trojice - 1. Honza Pleskot, 2. Milan Beránek, 3. Standa Pech.

16.9.2016  Milan Beránek poražen, Honza Pleskot obhájil pořadí ve squashi i obíhačce (a to i opačným směrem)

Kvalita a náročnost pátečních turnajů rostou a nečekané výsledky se již dají čekat skoro vždy. Ale začněme odpověďmi na otázky položené v minulé pozvánce. Své vítězství zopakoval Honza Pleskot, tentokrát však již i se skalpem démonického Milana Beránka (Takže je vidět, že se porazit dá). Karel Svoboda se tentokrát megaturnaje, mimo jiné opět se 17 účastníky, nezúčastnil, nicméně na dálku se nechal slyšet, že jeho nadání je tak obrovské, že se příště vrátí na vítězné vlně. Standa Pech částečně své žebříčkové postavení pátým místem potvrdil, David Svoboda zastavil alespoň propad a obsadil pro něho nyní krásné deváté místo. Osazenstvo turnaje bylo výhradně pánské a ve sladké sekci turnaje se tentokrát objevil opět premiérový pudinkovotvarohovomáslovozakysanosmetanovočokoládový moučník. To však nebylo všechno. Opět jsme přivítali nové účastníky, kteří rozšířili plejádu hrdinných účastníků a pomohli k ojedinělému jevu - ideálnímu provázání závodních a amatérských hráčů. Každý týden zaznamenáváme posuny v pořadí. Bohužel, i hráči s tak stabilními výsledky, jako je Slávek Zajkr, se přihodilo, že nečekaně vypadl mimo top ten. A o kvalitě turnaje hovoří i to, že třetí hráč turnaje kategorie D z tohoto týdne - Radek Ungr - obsadil tentokrát až 11. místo.

V následném miniturnaji čtyřher bojovalo o cenné vítězství pět párů. Šampiony se stala dvojice David Svoboda/Honza Hladiš, na kterou by si před začátkem nevsadil nikdo kromě nich ani půl klobásy. Ale i takové věci se na pátečních turnajích dějí.

Do závěrečné obíhačky vydrželo už jen osm borců, kterým kraloval opět Honza Pleskot. Ostatní se sice snažili a překvapili jednotlivými výsledky, byli i hráči, kteří konečně získali nějaký ten bod, avšak na Honzu to nestačilo (a ještě stačil mezi přebíháním od jedné strany stolu k druhé udílet rady, jak správně hrát). A když už se zdálo, že v jednu v noci sportovní aktivity ukončíme, objevil se velmi přínosný nápad na obíhačku opačným směrem. Nebylo to úplně jednoduché, ale po druhé hodině ranní jsme měli dalšího vítěze - tento večer již čtvrtého - Honza Pleskot si odnesl z tohoto večera triple.

Pak už jen zbývalo dojíst chlebíčky, klobásy (mimochodem grilované obětavě Betzou na terase pod deštníkem, jenž se záhy ukázal jen jako slunečník bez impregance), moučník a vydat se domů. Nutno říct, že většina z nás, kteří vydrželi, vláčeli do schodů místo nohou betonové sloupy. Pozitivní však je, že páteční turnaje i léčí - bolest za krkem jednoho nejmenovaného hráče se rozplynula a do zbytku týdne už mohl hledět rovně a nemusel se otáčet celý. Squashi zdar a příště vás na léčebném pátečním pobytu na Squash Ohradní rádi potkáme na kurtu i mimo něho.

9.9.2016  Noví vítězové, překvapivý finalista, snědené tiramisu

Dalšího pátečního turnaje se zúčastnilo tentokrát 17 hráčů, a opět jsme mezi námi přivítali jednu hráčku slabšího pohlaví. Milan Beránek zaplatil za minulé vítězství bolavým ramenem, a tak uvolnil trůn pro další adepty. Naděje si dělalo několik hráčů z popředí žebříčku, ale rybník vypálil všem nováček v letošních turnajích Honza Pleskot. Ten ve finále zdolal velmi překvapivého finalistu Karla Svobodu, jenž touto účastí snížil své manko v klobásové loterii. Celkové pořadí ukázalo, že dobré umístění na jednom turnaji neznamená automaticky dobrý výsledek na dalším a někteří hráči z popředí žebříčku vypadli z top ten, zatímco jiní se tam vrátili. Po těchto výsledcích máme i překvapivé pořadí v podzimní Grand Prix: 1 Karel Svoboda, 2. Bohuslav Zajkr, 3. Milan Beránek.

Díky neúčasti Milana Beránka se otevřel i prostor pro nové vítěze čtyřher. Konkurence byla tentokrát vyrovnaná a téměř všechny zápasy skončily vítězstvím o dva míčky a velmi překvapivými vítězi se stal rodinný klan Standů Pechů před favorizovanou dvojicí Uhlíř/Pleskot. Závěrečná obíhačka - opět s 11 účastníky - se dlouho přesýpala nahoru a dolů (vyjma hráčů, kteří se dlohodobě drží bodově při zemi). Postupem času se přitvrzovala, a přinesla okolo druhé v noci rovněž nového vítěze - Honzu Pleskota, který tak slavil double večera. Tradičně vyhlášené občerstvení se rozkříklo, protože ještě před turnajem zmizela z lednice dvě tiramisu, avšak i tak české řízečky, italská tiramisu, alžírská bábovka a mexický flan (který nachystala naše venezuelská kamarádka Betza) pěkně zarámovaly pohodový energeticky náročný večer. Po skončení ještě hráči se zkušenostmi z mezinárodního okruhu završili kutilsky vydařený týden a po opravě teploty vody ve sprchách v úterý, pomoci při zavírání dveří skleněného kurtu na mistrovství Evropy ve sředu opravili i přicpaný odtok v dámských sprchách. Zkrátka na pátečním turnaji zažijete ledacos.

9.9.2016  V pátek v Praze probíhá Mistrovství Evropy a turnaj na Squash Ohradní

Na konci týdne můžete sledovat líté zápasy na mistrovství Evropy a své poznatky pak hned uplatnit na nejbližším dobře obsazeném turnaji - na Squash Ohradní. My pokračujeme dál a uvítáme hráče všech výkonnostních kategorií. Najdete tu soupeře odpovídající vaší výkonnosti a od těch lepších se můžete něco jen naučit. Postaráme se rovněž o váš žaludek a o vaše chutě, a když se vám nebude chtít domů, můžete s námi zůstat až do konce. Ideální je vzít si s sebou squashovou raketu a pálku na stolní tenis. Ale pokud přijdete jen nasát atmosféru a fandit, uvidíme rádi i vás. Přihlášky na páteční turnaj na tel.: 606 626 626, e-mailu nebo přes rezervační systém (fanoušci, fanynky a hosté se hlásit nemusí - ti jen musí přijít).

Těšíme se na vás

Váš tým SQUASH OHRADNÍ

2.9.2016  Grand Prix Ohradní 2016 zahájena

Výsledky prvního zářijového pátečního turnaje se započítávají rovněž do podzimní série Grand Prix. Výsledky prvního turnaje jsou tak i průběžným pořadím této soutěže. Jen připomínáme, že první tři hráči v celkovém pořadí Grand Prix získají 6000 Kč, 3000 Kč a 1000 Kč. Přijďte příště i přespříště a zabojujte o tuto prémii.

26.8.2016  Porazí někdo Milana Beránka?

Pátečních sportovních her na Squash Ohradní se s koncem prázdnin zúčastnilo 15 hrdinů. Opět se potvrdilo, že nikdo není favoritem, dokud nesleze vítězně z kurtu. Každý může nečekaně porazit každého (tedy asi kromě Milana Beránka) a někteří adepti na výhru v turnaji museli spolknout hořkou pilulku dříve, než čekali. A musíme se opakovat i ve čtyřhrách - i tentokrát potvrdili roli favorita Milan Beránek s Alešem Novákem. Pravá squashová sezóna však teprve začíná a ostatní páry snad formu vyladí:-). Okolo pingpongového stolu tentokrát kroužilo 15 šílenců, kterým se se zrychlující se hrou občas zamotala nejen hlava. Každopádně ani tady se nic zatím nemění: někteří jedinci stále nenašli formu a hlavní bitvu (zase) vyhrál Milan Beránek... A protože byl krásný letní večer, nechyběla ani grilovačka a opět domácí dort... V půl třetí po dojedení všech zásob jsme všichni s bolavými grimasami pomalu stoupali do schodů... Porazí někdo Milana Beránka? Přijďte to zkusit.

20.8.2016  Páteční večer sportrobotů ovládl Milan Beránek

Dlouhý páteční sportovní večer 19.8. 2016 se vydařil. Třináct účastníků velmi dobře obsazeného turnaje, kde nebyla nouze o překvapivé výsledky, si sáhlo opět skoro na dno svých sil (někdo úplně). Ve dvouhře potvrdil svou pověst opět Milan Beránek a nechal za sebou i hráče, kteří přijeli s ambicemi na umístění na vrcholu. Ve čtyřhře tentokrát čtvrtý pár z mistrovství republiky ve čtyřhrách Aleš Novák - Milan Beránek  potvrdil dobrou formu a odnesl si zasloužené vítězství. Nejsilnější kusy (a musíme říct, že nejdříve odpadly překvapivě nejmladší ročníky) pokračovaly ještě v turnaji v obíhačce ve stolním tenisu. Mezi devíti sportroboty nakonec ve vyrovnaném boji (kromě dvou účastníků, jež byli zrovna z formy) zkompletoval zlatý triple v 1.48 v noci Milan Beránek, který se tak stal králem večera. Nechybělo tradičně bohaté občerstvení - řízečky, chlebíčky, tiramisu a tentokrát se nám tu rozjely i slušné sázky o maďarské klobásy. Přijďte nasát tuto sportovně-společenskou atmosféru příště také - každý je u nás součástí týmu!

13.8.2016  Turnaj 12. 8. je za námi

Poslední páteční turnaj se nám opět vydařil. Po lítých bojích zvítězil skoro již tradičně bolest necítící Milan Beránek. Po skončení dvouher jsme se již tradičně zhostli čtyřher, kde tentokrát překvapivě dominovali Stanislav Pech a Bohuslav Zajkr (mj. osmý pár z MČR 2016), který v dramatickém závěru zdolal čtvrté z MČR Milana Beránka a Aleše Nováka. A tentokrát jsme zakončili sportovní noc i turnajem v obíhačce ve stolním tenisu, kde se už v sobotu v 1:18 stal mistrem páteční obíhačky Jan Hladiš. Přijťe nás příště zkusit porazit!